O firmie

MUVIS MEDIA zajmuje się tworzeniem produkcji filmowych na zlecenie.

Zajmujemy się produkcja oraz post-produkcją filmową, innymi słowy – kręcimy i przygotowujemy do emisji materiał filmowy.

Wyróżnia nas ambicja i wyjątkowa kreatywność w realizacji projektów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem rejestrującym o najwyższym standardzie HD, steadicam, kran kamerowy, slidekamera, adapter 35mm Redrock z optyką Nikona oraz statywy i wysokiej klasy oświetlenie.

Dzięki połączeniu zaawansowanej techniki z naszym doświadczeniem, filmy kręcone przez MUVIS MEDIA nabierają artystycznej płynności, połączonej z unikalnymi walorami zdjęciowymi.

Jednym z najważniejszych elementów post-produkcji jest montaż. Procedura w której wykorzystujemy talent naszych montażystów. Indywidualne podejście do każdej klatki filmowej, dopełnione dźwiękiem z którym obraz tworzy synergiczną całość.

MUVIS MEDIA oferuje najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

Film w naszych rękach to klucz do sukcesu Państwa wizji.

Zapraszamy do współpracy.

„Zawsze mnie pytają, czy nie boję się, że pewnego dnia stwierdzę, że nie mam już żadnego pomysłu na film. To mi nie grozi. Boję się czegoś zupełnie innego – że umrę zanim zdążę sfilmować wszystkie moje pomysły”
Woody Allen